MENU
Jesteś tutaj: Pościel

Pościel

Kategorie:
Tkanina:
Rozmiar:
Gramatura:
Kolor:
Następna strona

Jaką pościel wybrać?

Jedną trzecią życia spędzamy w łóżku, dlatego zwracajmy uwagę na pościel. Powinna zdobić sypialnię, ułatwiać zasypianie i zapewnić wygodę na długie lata. Może to zagwarantować tylko bielizna wykonana z naturalnych włókien bawełnianych, które są miłe dla ciała, a jednocześnie lekkie i przewiewne! Najbardziej popularne są komplety składające się z poszwy (160x200) i dwóch poszewek (70x80); rzadko kupuje się zestawy: poszwa 140x200 i poduszka (70x80). Na większych łóżkach używa się rozmiaru 200x220 + dwie poszewki 70x80.

Pościel hotelowa

Elegancka pościel zdobi wnętrze pokoju i podkreśla klasę hotelu – oraz zachęca do kolejnych odwiedzin. W pięknych apartamentach dobrze wyglądają klasyczne okrycia z białego adamaszku, jak również pastelowe odcienie beżu i szarości. Modne stały się wzory żakardowe, np. drobniutkie kwiatki lub paski wplecione w jednolite tło. Dobre hotele używają tylko pościeli adamaszkowych, gdyż są bardzo eleganckie, oraz niezwykle trwałe – nie kurczą się i nie odbarwiają. Robi się je z najwyższej jakości tkanin bawełnianych o gramaturze 160 g/m2. Przez długie lata pozostają miękkie i delikatne - mimo wielokrotnego prania i prasowania.

Pościel z satyny bawełnianej

To bardzo piękna i elegancka pościel - ozdobi Twoją sypialnię i zadowoli oczekiwania wszystkich, którym leży na sercu jakość i uroda wnętrza. Szerokość oferty pozwala na dobranie wzoru i koloru pościeli, oraz prześcieradeł do stylu mebli i pokoju. Zrobiono ją z delikatnej, ale bardzo mocnej tkaniny bawełnianej o gramaturze 160 g/m2.; dobra satyna z jednej strony jest matowa, z drugiej lekko połyskliwa. Pościel z satyny bawełnianej będzie nam służyć przez wiele lat nie zmieniając kształtu i barw. Jeśli przed praniem przewleczemy ją na lewą stronę i użyjemy płynu do zmiękczania tkanin, oraz powiesimy lekko wilgotną, to nie musimy  długotrwale prasować . l tak będzie miła i piękna!  

Pościel z jerseyu

W ostatnim czasie modne stały się pościele z bawełnianego jerseyu. Są ciepłe i bardzo miłe w dotyku. Po praniu błyskawicznie schną i zupełnie nie wymagają prasowania!

Pościel flanelowa

Uznaniem wielu klientów – zwłaszcza w chłodne dni – cieszy się pościel z bawełnianej flaneli. Jej przyjemna i mięsista faktura sprawia, że mamy ochotę wtulić się w nią i zasnąć. Jest łatwo w eksploatacji, bo nie wymaga maglowania.