MENU
Jesteś tutaj: Materace

Materace

Kategorie:
Wielkość:
Grubość:
Twardość:
Pokrowiec:
Konstrukcja:

Jaki materac wybrać?

 Najlepsze materace na świecie robi się z lateksu, czyli naturalnej żywicy drzewa kauczukowego. Po specjalnej obróbce tworzy się lekko porowata struktura piankowa o doskonałej przepuszczalności powietrza, dzięki czemu nasza skóra oddycha i - nie poci się! Znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała. Ugina się tylko pod bezpośrednim naciskiem, co daje gwarancję, że możemy przyjąć pozycję anatomiczną – co pozwoli rozluźnić mięśnie i odciążyć kręgosłup. Lekarze polecają go wszystkim alergikom, gdyż nie rozwijają się w nich żadne pleśnie i roztocza. Jest także bardzo trwały – służy nam przez kilkadziesiąt lat – warstwa lateksowa jest chroniona przez bawełniany pokrowiec, który można łatwo zdjąć i uprać. Podstawowe wymiary: 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm. Można zamówić również dowolną wielkość.

Oferowane przez nas materace to produkty w całości wykonane z lateksu naturalnego lub będące mieszanką lateksu naturalnego i syntetycznego. Każdy materac został podzielony na strefy twardości, uginające się tylko w miejscach, gdzie następuje największy nacisk.

Co to oznacza dla śpiącego?

- sprzyja naturalnemu ułożeniu ciała,

- odciąża kręgosłup,

- rozluźnia mięśnie,

- pozytywnie wpływa na komfort i wypoczynek,

- wspomaga prawidłowe krążenie krwi i limfy,

- przynosi ulgę w drętwieniu nóg,

- przynosi ulgę w bólach kończyn i bólach lędźwiowych.

Wygodne materace lateksowe

Materac lateksowy to doskonała opcja dla alergików i osób ceniących maksymalną higienę miejsca, w którym śpią. Użyty do produkcji najwyższej jakości lateks, pozostaje w niezmienionej formie nawet przez kilkadziesiąt lat. Największym atutem naszych produktów jest ich oddychalność i przewiewność. Liczne kanaliki wentylujące zapewniają sprawny przepływ powietrza, uniemożliwiając tym samym gromadzenie się wilgoci i rozwój grzybów. Dzięki sprawnej cyrkulacji, materac sprzyja odpoczynkowi przez cały rok, bez względu na wagę osoby, która na nim śpi. Dzięki wyjątkowej jakości użytego do produkcji kauczuku, który pozwolił na otrzymanie niezwykle gęstej pianki, oferowane materace pozostają w niezmienionej formie, nawet przez kilkadziesiąt lat.

Najlepsze materace lateksowe z certyfikatami

Materace zostały umieszczone w pokrowcach, wykonanych z mocno pikowanej bawełnianej dzianiny frotte. Miękka i delikatna w dotyku powłoka, przepuszcza powietrze, a dodatkowo zapobiega gromadzeniu się w niej roztoczy i bakterii. Pokrowiec jest łatwy w utrzymaniu w czystości i wymaga jedynie raz na jakich czas, delikatnego prania. Oferowane przez nas materace lateksowe posiadają zarówno polskie, jak i międzynarodowe certyfikaty jakości, m.in.: Certyfikat ID 0815-33280-001 Eco Institut, OEKO-TEX Standard 100 I Klasa, liczne medale Międzynarodowych Targów Poznańskich, Cradle to Cradle, Forest Stewardship Counil, oraz nagrodę EU Standard 2008. Doceniane na całym świecie za swoją jakość, perfekcję wykonania i wieloletnią funkcjonalność, zostają z naszymi Klientami przez wiele lat, służąc jako idealne miejsce do wypoczynku i snu.