Kategoria:Porady zakupowe
Miękkość kaszmiru – dlaczego kaszmirowa kołdra jest tak wyjątkowa
22.07.2020r.

Kołdry z wypełnieniem kaszmirowym należą do kategorii premium i są spotykane w sprzedaży zdecydowanie rzadziej niż kołdry z wypełnieniem z pierza, puchu czy nawet wełny. W kolejnym z cyklu „Polskie kołdry” artykule skupimy się na tym dlaczego kołdry kaszmirowe są ciekawą alternatywą dla wszystkich kołder z wypełnieniem naturalnym i dla kogo mogą okazać się dobrą inwestycją.

(więcej…)

Puchowa czy wełniana – wybierz idealną kołdrę
15.07.2020r.

Wybór kołdry z naturalnym wypełnieniem to dla wielu osób najlepsze rozwiązanie. Ciepłe, lekkie, oddychające i doskonałe na każdą porę roku kołdry z wypełnieniem naturalnym gwarantują zdrowy i spokojny sen. Często trafiamy jednak na pytanie o to jaki wsad naturalny jest najlepszy i czym kierować się przy wyborze kołder naturalnych. W tym artykule z cyklu Polskie kołdry skupimy się na kołdrach puchowych i wełnianych. Jakie są ich wady, zalety i najważniejsze cechy? Którą wybrać dla siebie?

(więcej…)

Czy kołdra puchowa sprawdzi się także latem?
19.06.2020r.

Kołdry puchowe mogą kojarzyć się z ciepłymi kołdrami zimowymi, ale w praktyce doskonale nadają się także na sezon letni. Lekkie, naturalne wypełnienie jest miękkie, delikatne i oddychające, dzięki czemu bez problemu radzi sobie z izolacją termiczną i utrzymywaniem odpowiedniej temperatury. (więcej…)

Prześcieradło – czy naprawdę go potrzebujesz?
11.05.2020r.

Trudno wyobrazić sobie elegancko zaścielone łóżko bez prześcieradła zakrywającego materac i łączącego go estetycznie z kompletem pościeli i dekoracyjnymi poduchami. W praktyce prześcieradło to jednak nie tylko element stylizacji łóżka, ale i praktyczna ochrona materaca przed zabrudzeniami, przepoceniem i uszkodzeniami. Prześcieradło gwarantuje higieniczny sen i poprawia komfort korzystania z łóżka. Jak je wybrać i czy naprawdę go potrzebujesz?

(więcej…)

Zdrowy Sen bez ALERGII
28.03.2020r.

Mnóstwo osób cierpi na alergie, czyli jest uczulonych na różne czynniki mogące wywoływać w ich organizmach stan nadmiernego reagowania, czyli swoistą nadwrażliwość. (więcej…)

Dlaczego stosujemy kołdry antyalergiczne?
20.03.2020r.

Coraz więcej osób w Polsce boryka się z uczuleniem na roztocza kurzu domowego oraz innego rodzaju alergiami. Osoba uczulona musi szczególnie uważać, by nie narazić się na styczność z alergenami, takimi, jak kurz, sierść lub pyłki. (więcej…)

Dobrze dobrany produkty antyalergiczny zmienia życie o 180 stopni
14.03.2020r.

Szacuje się, że ponad 40% Polaków ma jakąś alergię. Ten niezwykle wysoki odsetek stanowią osoby w różnym wieku, o różnej pozycji społecznej, płci, osobowości i gustach. To co łączy alergików to fakt, że robiąc zakupy, muszą wybierać produkty bardzo starannie, ponieważ nawet niepozorny przedmiot może wywołać kichanie, reakcje skórne lub inne dolegliwości. Jak wybrać produkt antyalergiczny? (więcej…)

Kołdra z sierści wielbłąda – wyjątkowy komfort i wygoda
08.03.2020r.

O higienie snu słyszymy coraz częściej. Również o tym, że to jak wypoczywamy, ma bezpośredni wpływ na nasze życie i sukcesy, które odnosimy. Dlatego warto przy kompletowaniu wyposażenia swojej sypialni zadbać nie tylko o odpowiedni dobór poszewek i prześcieradeł, ale również o dobrej jakości kołdrę. (więcej…)

Dlaczego warto wybrać kaszmir?
23.02.2020r.

Dobry sen ma wpływ na niemal każdy aspekt naszego życia – począwszy od udanego dnia, a na większych sukcesach kończąc. Regenerujący sen to doskonały sposób na to, aby zadbać również o swoją urodę. Warto zatem zaopatrzyć się w dobrej jakości pościel oraz inne akcesoria, od których bezpośrednio zależy jakość snu. (więcej…)

Pościel na zimę – jak wybrać idealną pościel?
18.02.2020r.

Czy wiesz, że spędzasz w łóżku jedną trzecią życia? To tylko jeden z powodów, dla którego wybór pościeli na zimę jest tak ważny. Pościel powinna być nie tylko ładna, ale także odpowiadać na nasze potrzeby. Zastanawiasz się, jaka powinna być idealna pościel na zimę? Zapraszamy do lektury. (więcej…)

Satyna Bawełniana
17.01.2020r.

Klient: Jaką pościel najlepiej wybrać aby była ładna i elegancka – idealna na prezent? (więcej…)

Moda w sypialni
17.01.2020r.

Moda zawsze budziła zainteresowanie – bez względu na wiek, religię i pozycję społeczną. Zasadniczo wywodzi się przede wszystkim z odwiecznej potrzeby naśladowania osób lub grup społecznych, które są dla nas ważne, ale też i ludzkiej chęci przypisania do zbiorowości oraz do identyfikacji kulturowej. Ale moda nie ogranicza się tylko do ubioru, jak się powszechnie sądzi, dotyczy wszystkich dziedzin życia. Widać ją w codziennych zwyczajach, strojach, ale także w wyposażeniu wnętrz. (więcej…)