Kategoria:Twoja sypialnia
Jak przygotować sypialnię na letnie upały?
26.05.2020r.

Wejść do sypialni, zasnąć w mgnieniu oka, a rano obudzić się wypoczętym, rześkim i gotowym do działania. To stwierdzenie brzmi jak marzenie i dla wielu osób niestety najczęściej pozostaje marzeniem – pomimo wiedzy o tym jak zadbać o higienę snu często zmagamy się z problemami z zaśnięciem lub przespaniem całej nocy. Wina może leżeć nie tylko w trybie naszego życia czy diecie, ale i odpowiednim przygotowaniu sypialni. Jak zadbać o nią latem, by nawet w upałach wysypiać się jak dziecko?

(więcej…)

Naturalnie czy syntetycznie – o tkaninach w sypialni
22.05.2020r.

Pościele, prześcieradła, pokrycia i wypełnienia kołder i poduszek – jeśli łączy je jedna rzecz, to będzie to rodzaj materiału jaki został wykorzystany do ich przygotowania. Najprostszy podział tkanin w sypialni wyróżnia te naturalne oraz syntetyczne, różniące się między sobą estetyką, komfortem snu, właściwościami oddychającymi i przepuszczającymi powietrze i wilgoć oraz łatwością utrzymania w czystości. Jakie tkaniny sprawdzają się w sypialni lepiej i w które warto inwestować, by zadbać o higienę swojego snu?

(więcej…)

Jak dbać o pościel? Najważniejsze zasady
15.05.2020r.

Prawidłowa pielęgnacja pościeli, kołdry, poduszek, materaca i ich wypełnień to jedyna gwarancja, że Twoja sypialnia pozostanie świeża, bezpieczna i wygodna na długi czas. Wiele osób popełnia błąd nie dbając odpowiednio dokładnie o stan wyposażenia i higieny swojej sypialni, nie mając do końca świadomości jak mocno wpływa to na ich komfort i zdrowy sen. Jak dbać o pościel i zawsze czuć się w sypialni najlepiej? Sprawdź najważniejsze zasady sypialnianej higieny.

(więcej…)

Przez design do serca – jak zakochać się we własnej sypialni? Prezentujemy najciekawsze pomysły na dekoracje
29.04.2020r.

Zastanawiasz się, jak urządzić sypialnię? Nie wiesz, jakie dodatki wybrać, aby pomieszczenie było nowoczesne, designerskie, ale także przytulne? Podpowiadamy, jakie przedmioty i dekoracje muszą się w niej znaleźć. (więcej…)

Łóżko w sypialni – magia wzorów i kolorów
23.04.2020r.

Przytulna sypialnia to marzenie wielu osób. Niezależnie od tego czy twoja sypialnia jest duża czy mała, na poddaszu czy w bloku, urządzona nowocześnie czy klasycznie możesz stworzyć piękne wnętrze, które ułatwi relaks i umożliwi zdrowy sen. Kluczowy jest wybór materaca, kołdry, prześcieradła, pościeli i poduszek. (więcej…)

Kolorowa sypialnia – dobry czy zły pomysł?
16.04.2020r.

Zastanawiasz się, jaką aranżację sypialni wybrać? Uważasz, że sypialnia wcale nie musi być biała, szara lub beżowa? Lubisz nowoczesny design i szaleństwo kolorów? Sprawdź, czy kolorowa sypialnia to dobry pomysł.

(więcej…)

Sypialnia to najważniejsze miejsce w domu – jak czuć się w niej dobrze?
08.04.2020r.

Burgess pisze: “Udałem się do swojego pokoiku (czyli kownatki), rozwłócząc się po drodze z ciuchów. Tu było moje wyrko i stereo, pychota mojego życia”. Sypialnia to miejsce, w którym możemy czuć się sobą, a łóżko jest jej najważniejszym elementem. Jak urządzić sypialnię, aby była nowoczesna, przytulna i była pychotą życia? (więcej…)